O nas

Poznaj nas - Kancelaria Windykacyjna UBI IUS

Windykacja należności

Odzyskiwanie długów – znamy się na tym!

Kluczową kwestią jest dbanie o powierzone nam zaufanie i zadowolenie Klientów ze świadczonych usług. Właśnie dlatego każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Zatrudnienie znajdują u nas wyłącznie profesjonalni prawnicy, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami w dziedzinie windykacji należności.

W Kancelarii Ubi Ius mogą mieć Państwo pewność, że podejmiemy się rozwiązania sprawy w sposób uczciwy, solidny i skuteczny. Wykorzystujemy wszelkie dostępne możliwości prawne, aby cały proces odbył się sprawnie i zakończył się zadowalającym Klienta wynikiem.

Wspieramy naszych klientów na każdym kroku skomplikowanej procedury windykacji. Zajmujemy się gromadzeniem dokumentów, ustalaniem sytuacji finansowej dłużnika, sporządzamy niezbędne pisma, wnioski i listy oraz reprezentujemy klienta na każdym etapie postępowania. Świadczymy kompleksową pomoc, więc nie muszą się Państwo niczego obawiać.

Jak szybko przebiega windykacja?

Czas trwania windykacji należności jest trudny do przewidzenia. W zależności od skomplikowania sprawy, wybranej strategii działania i chęci współpracy dłużnika, proces odzyskiwania należności może przebiegać sprawnie i szybko lub przeciągać się na wiele tygodni.

Podejmowane działania mogą dać pierwsze efekty już po kilku dniach od ich rozpoczęcia. Taka sytuacja ma miejsce, gdy dłużnik chce podjąć współpracę, więc sprawa rozwiązywana jest bez udziału sądu. Podpisując ugodę lub porozumienie, w znaczny sposób ograniczamy czas trwania czynności oraz potrzebne do tego zasoby rzeczowe, czasowe oraz finansowe.

Niestety zdarzają się osoby, które nie chcą uznać swoich długów i nie podejmują próby negocjacji oraz zawarcia ugody. W takiej sytuacji niezbędne okazuje się wszczęcie procedury windykacji należności za pośrednictwem sądu. W niektórych przypadkach może to trwać wiele tygodni ze względu na skomplikowany przebieg całego procesu.

windykacja pierwszy etap
Co nas wyróżnia?
Profesjonalizm

Nasza kancelaria potrafi odzyskać długi w nawet najbardziej spornych kwestiach. Mamy świadomość, że każda sytuacja jest inna, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Skuteczność

Skupiamy się na tym, aby maksymalnie wykorzystać wszelkie możliwe rozwiązania, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również podczas reprezentowania interesów klienta w sądzie.

Uczciwość

Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z zawartej umowy. Każdy przypadek dokładnie analizujemy i na tej podstawie opracowujemy najlepszą strategię windykacji należności. Zawsze proponujemy uczciwe warunki współpracy - możesz nam zaufać!

Każdą sprawę konsultujemy z prawnikiem
Sprawdź, jak wygląda jej przebieg:
ico-przebieg-1

Kontakt

ico-przebieg-2

Konsultacje z prawnikiem

ico-przebieg-3

Sprawę ocenia zespół Prawników

ico-przebieg-4

Podpisanie umowy

ico-przebieg-5

Rozpoczęcie windykacji

ico-przebieg-6

Odzyskanie należności

Nasze oddziały
Lublin, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Puławy, Świdnik, Zamość, Hrubieszów, Radzyń Podlaski

Windykacja długów i należności

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!