Powrót

Mediacje z dłużnikiem


Podstawą działalności wielu firm jest współpraca z innymi przedsiębiorstwami i prowadzenie wielu interesów. Zdarza się, że z wielu powodów firmy mają jednak problem z odzyskaniem należytych im pieniędzy. Może się tak stać, gdy inna firma lub osoba prywatna na przykład nie płaci zaległej faktury i mamy problem z odzyskaniem od niej naszych środków.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Mediacje z dłużnikiem w Lublinie

odzyskiwanie długów Lublin, lubelskie

Skuteczna mediacje z dłużnikiem UBI IUS Lublin

Wiele firm zmaga się z problemem nieuczciwych klientów i kontrahentów, którzy nie przestrzegają terminów płatności, a nawet zalegają z nią przez wiele miesięcy. Często zdarza się, że lekceważą upomnienia i prośby i unikają kontaktu. Ten schemat jest Ci doskonale znany? Jeśli tak, to warto zgłosić się do profesjonalnej i sprawdzonej kancelarii, która zastosuje kroki prawne w celu odzyskania Twojej należności. W lubelskiej Kancelarii Ubi Ius doświadczony adwokat przeprowadzi mediacje z dłużnikiem.

To bardzo skuteczny i często stosowany sposób na nawiązanie dialogu z nieuczciwym klientem i odzyskanie swojej wierzytelności. Jest to krok, na który warto zdecydować się szczególnie w przypadku, gdy Twoje prośby i upomnienia nie przynoszą żadnych skutków. Zazwyczaj tego typu prośby nie są brane na poważnie, a dopiero doświadczony prawnik w roli mediatora może doprowadzić sprawę do sukcesu. Wie on bowiem, jakich argumentów użyć podczas negocjacji, by dłużnik poczuł się do spłaty wierzytelności. Dzięki mediacjom możesz odzyskać swój dług szybciej, niż gdyby sprawa została od razu skierowana do sądu.

W Ubi Ius doświadczony adwokat przeprowadzi skuteczną mediacje przed wniesieniem pozwu lub wniosku do sądu. Zaproponuje rozwiązania, które są najlepsze dla obu stron, obiektywnie, bez emocji. Będzie działał jako niezależny pośrednik, bez stosowania typowych metod windykacyjnych. W sytuacji, gdy metody te nie odniosą oczekiwanego rezultatu, przyjmie inne metody i zacznie działać na korzyść wierzyciela. Metoda mediacji jest jednak bardzo często skutecznym sposobem dochodzenia wierzytelności i nie wymaga stosowania radykalnych kroków prawnych. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mediacji z dłużnikiem Lublin w kancelarii Ubi Ius. Skontaktuj się z nami i odzyskaj swój dług!

inne obszary działalności ubi ius

Pomożemy Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie

Windykacja długów i należności

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!