Powrót

Nieopłacona FV windykacja


Egzekwowanie od kogoś należności nie jest prostym zadaniem. Często zdarzają się sytuacje, gdy dłużnik unika spłaty długu, odciągając ją w czasie i nie poczuwa się do odpowiedzialności.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Nieopłacona FV windykacja w Lublinie / lubelskim

Skuteczne dochodzenie należności i ściąganie nieopłaconych FV

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy windykacji nieopłaconych FV ?

Wiele firm prowadzi interesy z innymi przedsiębiorstwami, jak również z osobami prywatnymi. Ma to na celu zwiększenie swoich zarobków oraz nierzadko bardzo ułatwia pracę. Zdarzają się jednak także mniej przyjemne sytuacje, w których kontrahent zwleka z opłaceniem faktury VAT i nie możemy odzyskać należnych nam pieniędzy. W takiej sytuacji często bardzo trudno jest dogadać się z dłużnikiem, który nie ma możliwości spłacenia długu.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą firmy windykacyjne. Pracujący tam prawnicy zajmują się tego typu sprawami profesjonalnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pomogą w ich rozwiązaniu. Firmy windykacyjne zajmują się bowiem windykacją długów, takich jak na przykład nieopłacona FV. Takie działanie ma na celu dogadanie się z dłużnikiem i po ocenieniu jego zdolności finansowych podpisanie z nim ugody. W ten sposób dług zostaje rozbity na mniejsze raty, które są możliwe i realne do spłacania przez dłużnika. Nieopłacona FV windykacja to korzystne rozwiązanie zarówno dla wierzyciela, jak i dla dłużnika, ponieważ dłużnik może spłacać ratę, która nie pogorszy znacznie jego sytuacji finansowej, natomiast wierzyciel stopniowo będzie odzyskiwał należne mu pieniądze.

Jeśli poszukujesz godnej zaufania firmy windykacyjnej w Lublinie, doskonałym rozwiązaniem będzie Ubi ius. Zajmujemy się profesjonalnie windykacją nieopłaconych FV, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dopilnujemy wszystkich niezbędnych formalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zapraszamy również do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Pomożemy w sprawach, takich jak nieopłacona FV windykacja.

 

Kancelaria Windykacyjna UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

inne obszary działalności ubi ius

Pomożemy Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie

Windykacja długów i należności

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!