Powrót

Windykacja długów


Egzekwowanie od kogoś należności nie jest prostym zadaniem. Często zdarzają się sytuacje, gdy dłużnik unika spłaty długu, odciągając ją w czasie i nie poczuwa się do odpowiedzialności.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Windykacja długów Kancelaria w Lublinie / lubelskim

Skuteczne dochodzenie należności

Dlaczego warto skorzystać z pomocy prawników przy windykacji długów ?

Wiele firm prowadzi interesy z innymi firmami lub osobami prywatnymi. Zdarza się jednak, że z wielu różnych powodów kontrahent może zaprzestać spłacania należnych firmie pieniędzy. Może się tak stać na przykład wtedy, gdy zwleka on z opłatą zaległej faktury lub na przykład zaległej raty kredytu. Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja dla wierzyciela, ponieważ nie dostaje on należnych mu pieniędzy.

W takiej sytuacji warto zgłosić się ze swoim problemem do zaufanej firmy windykacyjnej. Firmy windykacyjne zajmują się czynnościami, takimi jak windykacja długów. Polega to na polubownym dogadaniu się z osobą zadłużoną i zawarcie z nią ugody. Taka ugoda jest korzystna także dla dłużnika, ponieważ uwzględnia jego możliwości finansowe. W ten sposób zadłużenie może zostać spłacone w mniejszych ratach, dzięki czemu sytuacja finansowa dłużnika nie ulegnie znacznemu pogorszeniu, a wierzyciel odzyska należne mu środki.

Jeśli poszukujesz dobrej i sprawdzonej firmy, dla której problemem nie jest windykacja długów, skontaktuj się z firmą windykacyjną Ubi ius. Zatrudniamy grono wyspecjalizowanych radców prawnych, którzy indywidualnie przyjrzą się każdej sprawie i pomogą w odzyskaniu należnych pieniędzy polubownie. Nasi prawnicy charakteryzują się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w sprawach windykacyjnych. Jeśli jesteś w sytuacji, w której masz problem z odzyskaniem pieniędzy od kontrahenta, najlepszym rozwiązaniem będzie windykacja długów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą windykacyjną Ubi ius w celu zdobycia więcej szczegółowych informacji oraz do skorzystania z naszych usług, wśród których znajdziesz między innymi windykację długów w Lublinie.

 

Kancelaria Windykacyjna UBI IUS Sp. z o.o.

ADRES
ul. Fantastyczna 8/1 A
20-531 Lublin

TELEFON: 600 096 744

inne obszary działalności ubi ius

Pomożemy Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie

Windykacja długów i należności

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!