Powrót

Prawnik od długów


Z problemem nieterminowych płatności zmaga się coraz większa liczba przedsiębiorców. Opóźnienia w regulowaniu należności utrudniają realizację zaplanowanych inwestycji, przeszkadzają w sprawnym zarządzaniu zasobami spółki, a także mogą hamować realizację umów, co powoduje nawarstwianie się zaległości. Odzyskiwanie długów często wiąże się z wieloma trudnościami, wobec których przedsiębiorcy są bezsilni. W takim przypadku najrozsądniejszym i jedynym słusznym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pomoc do specjalisty. Prawnik od zadłużeń doskonale wie, jakie środki prawne należy podjąć, jak je zastosować zgodnie ze wspólnie opracowaną spójną strategią działań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Prawnik od długów

profesjonalna windykacja Lublin

Skuteczność i szybkość dochodzenia należności w dużym stopniu zależy od czasu, w jakim podejmiemy stosowną reakcję, co wynika z ogromnego doświadczenia prawników kancelarii Ubi Ius. Stanowcza i szybka reakcja może sprawić, że proces windykacji będzie o wiele sprawniejszy i mniej skomplikowany. Nawet w przypadku kontrahenta, który dotychczas regularnie opłacał należności, a obecne zadłużenie jest pierwszym, nie warto zbyt długo czekać na płatność. Najlepiej jak najszybciej ustalić powód, przez który płatność się przeciąga. Często opieszałość wynika z problemów finansowych, a to oznacza, że należy się spieszyć. Odwlekanie windykacji może sprawić, że inni wierzyciele zareagują szybciej i to ich dług będzie spłacany jako pierwszy, co w znaczący sposób może opóźnić odzyskanie należnej własności.

Szybka reakcja jest ważna również z uwagi na możliwość przedawnienia długu. Prawnicy od długów z kancelarii Ubi Ius poinformują Państwa o terminach, w których można odzyskać pieniądze.

Kancelaria prawna Ubi Ius gwarantuje swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę prawną w sprawach windykacyjnych. Postępowania dotyczące dochodzenia długów przeprowadzane są z dbałością o szczegóły i wykorzystaniem wszelkich legalnych środków pomocnych w odzyskaniu należności naszego klienta. Pomagamy także osobom, wobec których  zostały skierowane nieuzasadnione roszczenia. Wsparcie i reakcja doświadczonego prawnika od długów często okazuje się niezbędne i konieczne w celu zawieszenia bezpodstawnej egzekucji lub prowadzenia postępowania przeciwegzekucyjnego.

inne obszary działalności ubi ius

Pomożemy Ci uzyskać najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie

Windykacja długów i należności

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!